25.5.20 / poniedziałek / #kulturawczasachpandemii

cały dzień / HER Docs Film Festival poleca: Dokumentalistki w Ninatece / HER Docs i Ninateka / INFO cały dzień / Wirtualne Targi Książki Nexto / INFO 11:00 / Wiosenna rozbiegówka – warsztaty on line – lekcja 7 / Teatr na Plaży i Sopot naturalnie kulturalny / INFO 13:00 / Zasmakuj w literaturze – webinarium z dr hab. Bernadettą

16.2.20 / sobota / #kulturawczasachpandemii

9:30 / XIII Dzień Kreatywny Miejskich Hal Targowych / Hale Targowe Gdynia  / INFO 10:00 / “Zabawa w chowanego” 11:00 / Dzień Otwarty Online Warszawska Szkoła Filmowa // pokaz etiud /  Warszawska Szkoła Filmowa / INFO 17:00 / Zmierzch bogów / Teatr Wybrzeże / INFO 19:00 / Wojtek Mazolewski & Joanna Duda / Klub SPATiF / INFO

10.3.20 / wtorek

Mariola Sarbiewska | wernisaż / 19:00 / Galeria Sztuki Warzywniak – Oliwski Ratusz Kultury / info X Ambassadors / 20:00 / B90 / info Stare Dobre Małżeństwo / 19:00 / Filharmonia Bałtycka / info Cisza 0/2 / 18:00 – 20:00 / Kolonia Artystów / info Australia, kraj napędzany przez naturę / 18:00 / Filia Naukowa Wojewódzka

8.3.20 / niedziela

Gdański Festiwal Tańca 2020 / Cykliczna Ciągłość / 19:00 / Klub Żak / info Sztuka Podróżowania | Australia kraj napędzany przez naturę / 19:00 / Sztuka Wyboru / info Clock Machine / 20:30 / B90 / info Bleib Modern + NNHMN / 19:00 / Drizzly Grizzly / info Poeci Rocka / 19:00 / Gdynia Arena

7.3.20 / sobota

G8 „Widmo” – pierwsza gdyńska wystawa instalacji site specific / 18:00 / Gdynia / info Bio-Inteligencja (czy w ogóle istnieje) / 19:00 / Kolonia Artystów / info Percival | Slavny Tur IV / 20:00 / Ucho / info Mery Spolsky / 19:00 / Parlament / info Św. Jan Od-Nowa / 18:00 / Centrum Św. Jana

6.3.20 / piątek

Sisterhood – Święto Kobiet / 20:30 / Desdemona / info Irek Wojtczak | TransWyciszenie / 20:00 / Teatr Boto / info Lao Che / 20:00 / Stary Maneż / info X Punky Reggae Live / 19:00 / Ucho / info Dikanda / 20:00 / Stacja Orunia / info O!PLA 8. Ogólnopolski Festiwal Animacji / 19:00

5.3.20 / czwartek

Komety + Roszady / 19:00 / Ziemia / info Snake Thursday + The Black Thunder + Captain Ape / 19:00 / Drizzly Grizzly / info Aleksandra Szewczyk | Taka ładna destrukcja / 19:00 / Galeria Żak / info Lao Che / 18:00 / Stary Maneż / info Teatralno-filmowy festiwal kryminału Zielone Oko / Teatr na

4.3.20 / środa

Nagrobki | Pod Ziemią LP promo tour / 20:00 / Ziemia / info Spotkanie z Małgorzatą Sidz „Kocie chrzciny.Lato i zima w Finlandii” / 19:00 / Sztuka Wyboru / info Dominic Miller Band / 20:00 / Stary Maneż / info Wszystkie kolory Iranu / 18:00 / Galeria Gdyńskiego Centrum Filmowego / info Parakino: W dialogu