Bez kultury. Wersja na zamówienie.

Czas na małą błyskawiczną kwadratową wystawę. Kolejna odsłona wystawy 'bez kultury’, z kwadratami kolażami bez warstwy informacyjnej. Tym razem będzie to wystawa na zamówienie, Wasze zamówienie. Przez cały tydzień, od wtorku do wtorku (z wyjątkiem czwartku), będziecie mogli do mnie wpaść albo napisać by złożyć 'zamówienie’ na swój kwadrat. Zamówienie jest bardzo proste, bo ogranicza się tylko do określenia koloru. Wy podajecie kolor, a ja przygotowuje dla Was małe kwadratowe dzieło, wykonane przeze mnie techniką chaotycznego doboru kształtu i formy. Dzieło na Wasze 'zamówienie’ może być wykonane z papieru, folii, drucika, namalowane lub napisane, na 99% będzie klejone i na 100% niepowtarzalne. Pewne jest tylko to, że kwadrat będzie o wymiarze 11 x 11 cm.

Jak złożyć 'zamówienie’? Jak podać kolor? Opcje są dwie – wpadasz do pracowni lub piszesz do mnie wiadomość na eskaemowym Instagramie lub Facebooku. W jednym i drugim przypadku potwierdzeniem złożenia zamówienia będzie otrzymanie jego numeru w wiadomości zwrotnej. Jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie osobiście, przy okazji będziesz mógł zobaczyć niegrzeczną i rewelacyjną wystawę Magdy Reshka, która aktualnie gości w e__ae_ miejsce, ESKAEM.

Jak odebrać 'zamówienie’? Przygotowane kwadraty wystąpią wspólnie w ukrytej przestrzeni mojej pracownio-galerii tylko jednego dnia, podczas błyskawicznego wernisażu, w piątek, 30 lipca. Tego dnia będziecie mogli zobaczyć swoje kwadraty w towarzystwie pozostałych zamówionych kwadracików, a na koniec błyskawicznego wydarzenia będziecie mogli zabrać je ze sobą do domów.

To jak? Zapraszam do składania zapotrzebowania na kwadracik.

Składanie zamówień – 20 – 27 lipca, zamówienie możecie złożyć w e__ae_ miejscu przy Gdyńskich Kosynierów 10 (wtorek-piątek, godziny 17-20 / sobota – 15-18 / poniedziałek-wtorek – 17-20, uwaga/UWAGA: w czwartek, 22 lipca oraz niedzielę 25 lipca będę nie do złapania, bo się będę uczyć introligatorstwa i gościć dwuletniego siostrzeńca 🙂
Błyskawiczny wernisaż – 30 lipca, 18:00 – 20:00
Obiór zamówień – 30 lipca, 20:00 – 20:30

Wydarzenie odbywa się w e__ae_ miejscu (ESKAEM) – miejscu działającym w ramach programu Gdańskich Otwartych Pracowni realizowanego przez Miasto Gdańsk. Projekt „ESKAEM – kwadraty i nie tylko” dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *